1045777.jpg1045777.jpg

LevelOne SFP-7421 155 Mbs BIDI, (SM 40km 1310/1550),Simplex LC

LevelOne SFP-7421 155 Mbs BIDI, (SM 40km 1310/1550),Simplex LC
Verkoopprijs: 112,81 €

Beschrijving

Levelone SFP-7421 155 Mbs BIDI, (SM 40km 1310/1550),Simplex LC

155 Mbs BIDI, (SM 40km 1310/1550),Simplex LC

Beoordelingen

Er zijn geen nog geen recensies voor dit artikel.

Bel me terug

Type hier uw naam en telefoon nummer.

                  

Ga naar boven