1043354.jpg1043354.jpg

LevelOne FNC-0104FX Multi-mode Fiber Optic adapter [PCI, 100BASE-FX SC 2-ch]

LevelOne FNC-0104FX Multi-mode Fiber Optic adapter [PCI, 100BASE-FX SC 2-ch]
Verkoopprijs: 101,99 €

Beschrijving

Compliant with IEEE802.3 standard fast ethernet 100BaseTX
2x SC (Multimode) jacks for Tx/Rx
50 or 62.5/125 optical fiber
Half duplex: 412m max. fiber length
Full duplex: 2000m max. fiber length
Transmission and speed: PCI-Bus, 100Mbps full or half duplex
Diagnostic LEDs for Link, Activity, Collision and FDX
Supports all current OSincluding Linux
Power consumption: 5V DC 2.0A

Beoordelingen

Er zijn geen nog geen recensies voor dit artikel.

Bel me terug

Type hier uw naam en telefoon nummer.

 

De voordelen van VT-Nijverdal

  • Geen minimum orderkosten
  • Levering binnen 24 uur, mits voorradig
  • Bestellen d.m.v. telefoon, email en webshop
  • Betalen met iDeal, Paypal en Pin
  • Eigen Service & reparatie
  • Elke werkdag bereikbaar via ons mobiel nr.

BEL ONS DIRECT: 06-28157216

 

                  

Ga naar boven